Produkty z himalájskej soli
Produkty z himalájskej soli

Himalájska soľ sa ťaží z jedného z najstarších prírodných zdrojov na zemi - z juhozápadných fosílií Himalájí. Je asi 250 miliónov rokov stará a nie je ničím znečistená. Obsahuje množstvo prírodných minerálov, môžeme ju využívať aj vnútorne, aj do kúpeľa. Je vynikajúca na kožné problémy, vyrovnáva pH, posilňuje imunitu a metabolizmus nášho tela, uvoľňuje a regeneruje.

Táto soľ aj v pokoji, ale najmä vplyvom tepla (sviečky alebo žiarovky) dopĺňa záporné ióny do vzduchu, ktoré sú veľmi potrebné, ale v našom znečistenom prostredí chýbajú alebo sú nevyvážené. Pri ich nedostatku sa človek cíti unavený, depresívny, bez nálady. Výborne pôsobí pri ochoreniach dýchacích ciest, prechladnutí, nádche, kašli i chrípke. Je vhodná do každej miestnosti, vydáva jemné teplé svetlo, upokojuje deti v detskej izbe, v jedálni pôsobí na lepšie trávenie, harmonizuje energie v miestnostiach, preto je vhodná aj do bytu aj na pracovisko.

Prírodná kryštalická soľ nie je liekom ale doslovne potravinou. Cez mimoriadne schopnosti dodáva energiu, vyrovnáva, neutralizuje a očisťuje organizmus. Niet lepšieho prirodzeného spôsobu ako obnoviť homeostázu a obnoviť rovnováhu v ľudskom organizme než kombinácia vody a roztoku kryštalickej soli.

 

Jedinečné vlastnosti kryštalickej soli z Himalájí:

- obsahuje 84 druhov minerálnych látok a stopových prvkov
- úplne čistá, bez znečisťovania a bez primiešania nečistôt z okolia
- vzhľadom na zloženie a vznik má jedinečnú farebnosť a krásu

Pink Crystal

MmYyNDEyZ